Kurs online - Niezwykłe formy kartek w 7 dni - rusza przedsprzedaż!

08:02:00 Inka 1 komentarze

To spełnienie marzeń, wyzwanie i wielka przygoda zarazem.

KURS ONLINE o cardmakingu!


Kilka lat temu, kiedy robiłam kurs jak stworzyć kursy online, wiedziałam, że kiedyś taki kurs powstanie. To była dość długa droga i na jednym kursie się nie skończyło ;) bo wiedza jest potrzebna.
Mam satysfakcję wielką, że naprawdę teraz, dzisiaj mogę pochwalić się, że jest! mamy nasz kurs, który zrobiłam wspólnie z WnS czyli z Artimeno :).
I dzisiaj już można będzie o nim więcej poczytać, dowiedzieć się, i skorzystać, kupić kurs.

Lista oczekujących jest i są chętni, więc ja jestem dumna już dziś!
O samym kursie poczytacie na stronie sprzedażowej, kurs trwać będzie cały tydzień, rozpoczniemy go 24 marca. Do tego czasu, będzie taki plan:

Przedsprzedaż - od 01 do 10 marca
Wysyłka informacji co i jak przygotować oraz rozsyłanie KIT - ów będzie się odbywało wraz z pojawiającymi się zamówieniami, tak, by do rozpoczęcia kursu każdy dostał potrzebne materiały.


Kurs będzie dostępny w promocyjnej cenie tylko kilka dni. Od 11 marca cena kursu wzrośnie.

Można kupić wersję bez kompletu materiałów lub z KIT-em, czyli albo dostajesz cały zestaw potrzebny podczas realizowania zadań na kursie albo decydujesz się na korzystanie z własnych.
Startujemy 24 marca - czyli zaczynamy kurs trwający tydzień, kolejne lekcje przychodzą każdego dnia rano na podanego podczas zakupu maila.

Wiedza podzielona jest na kawałki ale stanowi jedną całość jako cykl maili z warsztatami w różnych wariantach - film, krok po kroku, poradnik PDF, i będzie przychodził na skrzynki mailowe jak newsletter.

Ale jeszcze wcześniej, przed kursem, dostępny dla wszystkich będzie live, prowadzony przez Hankę na którym wspólnie wykonamy jedną z dziwnych form - Quatro Card lub Quarter Card jak mówią ;)
Za free oglądać go można będzie 8 marca! W Dzień Kobiet - zrób sobie przerwę i bądź z nami :)
Podamy wcześniej informacje co będzie potrzebne żeby tę kartkę wykonać podczas transmisji na żywo! (Grupa WnS, lub nasz newsletter)


A potem już zapraszam Was na cykl spotkań z 5 projektami nietypowych kartek!

Celem kursu jest nie tylko wykonania nietypowych form ale i poznanie zasad budowania przestrzennych kartek, poznanie możliwości ich urozmaicenia nie zawsze oczywistymi dodatkami. Nauczysz się stosować nietypowe rozwiązania NIETYPOWYCH FORMACH KARTEK - będziemy działać z rozmachem! 


LISTA OCZEKUJĄCYCH CIĄGLE OTWARTA, zapisz się jeśli nie chcesz przegapić okazji zakupu kursu w promocyjnej cenie ani przepuścić naszego warsztatu dostępnego bezpłatnie!
(link do zakupu podamy dzisiaj w późniejszych godzinach) .

https://www.subscribepage.com/lista_oczekujacych_kurs
1 komentarz:

  1. Mam dużo zajęć pod koniec marca, ale mam nadzieję, że sobie ze wszystkim poradzę. czekam niecierpliwie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz, jeśli miły, to podwójnie dziękuję ;)