Rogate Grudniowniki 2018 - nowe rok, nowe wyzwania, bez podsumowań.

14:28:00 Inka 6 komentarze

To nie był zły rok - 2017 okazał się mocno okraszony zalążkami nadchodzących zmian. Nie boję się zmian, nie lubię też oglądać się do tyłu. Wolę patrzeć w przyszłość i tę przyszłość pomału budować, nawet, jeśli nie da się tego robić realnie, to w głowie plany przybierają całkiem namacalne kształty.

Nie będę robiła podsumowania, chociaż wydarzyło się sporo ciekawych rzeczy dla mnie, rozwijam się i uczę wciąż nowych rzeczy, nakręca mnie to co robię, bo to kocham. Nie wiem, czy to Was interesuje więc się nie będę rozpisywać hehe!

Zamiast podsumowań wolę budować sobie pomost między tym co jest, a tym do czego chcę zmierzać.
A jestem na drodze do większej samodzielności, zwiększonej aktywności i sprawdzania w czym się sprawdzę ;)

Internet daje moc możliwości, a ostatni czas to więcej wolnych dni u mnie więc Nowy Rok przynosi duży rozruch! Dawno już chciałam zrobić coś więcej ☺

fajerwerki nowy rok

Fajerwerki z sylwestrowej nocy spod Spodka niech będą rozjaśnieniem drogi, którą krok po kroku podążam.

Ale co nowego?
Na Rogatym już jutro rusza nowa edycja zabawy w świąteczne kartkowanie.
Będzie nowe logo, będzie kilka zmian.
Ale wyzwanie dalej będzie co miesiąc, jak do tej pory :)

Nową zabawą a właściwie też wyzwaniem będzie:

na które serdecznie chcę Was zaprosić.


Wiem, dobrze wiem, że macie swoje plany (tak jak ja) co do udziału w wyzwaniach,  co do ich wyboru więc nie będę zaskoczona, jeśli nie będziecie się angażować, bo udział w zabawach blogowych to jest jednak pewne obciążenie. Nie czujcie się z tym źle ;) Mamy też nasze kartki do zrobienia!

Mam jednak nadzieję, ze te z Rogatych fanek i fanów ;) którym się "zachce" będą się bawić z nami, że nowe osoby, którym idea grudniowników jest bliska albo wręcz przeciwnie, jeszcze nie jest :) przygotują z moją pomocą i wsparciem swoją bazę na taki album! Spróbujcie czegoś nowego, na nowy rok :)

Zaczynamy od 12 stycznia a zapisy już są! 


Bez zapisania się też możecie brać udział, wyzwanie pojawiać się będzie co miesiąc, zawsze 12.
Miło, że grono Rogatych będzie nam kibicować - cieszę się! 
A tutaj okienko do pobrania pierwszy gratis - jest to lista tematów, które przybliżą Wam o co chodzi z tym grudniownikiem, resztę informacji dość szczegółowo napisałam w poście zapraszającym na naszą zabawę.

Kto będzie w tym roku robił bazę swojego Grudniownika 2018???6 komentarzy:

 1. Zapowiada się ciekawie ... bardzo ciekawie. Już dawno chciałam zrobić sobie Grudniownik, niestety na chęciach się skończyło. Może z Tobą i Twoimi wskazówkami mi się uda. Ja jako ,,wolny strzelec,, dlatego nie zapisuję się bo nie wiem co mi znowu stanie na przeszkodzie (jeżeli można to wezmę sobie banerek). Niczego sobie nie obiecuję ale ... o kartkach też myślę. Pożyjemy, zobaczymy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapisałam się, czekam na 12 😃

  OdpowiedzUsuń
 3. Z wielką chęcią nauczę się czegoś nowego :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. jeszcze nigdy w życiu nie robiłam grudniownika ani żadnego albumu i chciałabym to zmienić. Wierzę Inko, że z Twoją pomocą jakoś mi sie to uda. Na karteczkę też mam już pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem ciekawa wspólnego tworzenia grudniownika

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz, jeśli miły, to podwójnie dziękuję ;)