Nieobecność, czyli czemu tak długo mnie tu nie było?

23:03:00 Inka 9 komentarze

Długa przerwa. Czasem po to, żeby wróciła wena. Czasem, żeby w ogóle wrócić. Mieć chęć.
Sama nie wiem, macie takie momenty? Pewnie tak.
Pasja - to słowo napęd, bez niej nic tu po mnie. Czy to miejsce, które tworzę, tworzę z pasją? O tak!!!
ale...
Obserwuję jak zmienia się ten blogowy świat. Czy na Klonowej też powinno coś się zmieniać? Bloguję już blisko10 lat. Wiem, że potrzebuję tych zmian, czegoś świeżego. Robię różne kursy, uczę się, oglądam i czytam, wciąż do przodu, wciąż się rozwijać. Szukam dla siebie nowej formy. Wiecie - głowa pełna pomysłów, plan nakreślony nic tylko zacząć.
Ekscytuje się tym, czy to będzie dobry krok, ale kocham to miejsce w sieci i muszę się w nim dobrze czuć.  Pisać i pokazywać to, co mnie fascynuje i nakręca.
Robić to, co podpowiada intuicja.
A intuicja mówi: weź już przestań przynudzać, działaj! ha!
:))

Póki co, po staremu, czyli wczorajsze moje dzieło w formacie 30x30 czyli LO's - lubię czasem takie duże coś - można się wyszaleć!

scrap 30x30

Scrap z Daisy, psiną, która kradnie serca ;) Nazwałam go "Daisy i przyjaciele z lasu" choć brakuje sarenek ;) i z tą przyjaźnią dość szorstko bywa, wiadomo!
Urodzinowo, bo to mój upominek dla koleżanki.
Jesiennie i rudo!

9 komentarzy:

 1. Dziesięć lat ,to całkiem sporo .Myślę ,że może tego nie zauważasz ale Twoja twórczość też się zmienia . Zawsze twierdzę ,że do wszystkiego trzeba dojrzeć ,do większych zmian również ;-) Ja np. LO nigdy nie robiłam ,dla mnie to mało praktyczna forma . Ale może i do niej kiedyś dojrzeję i zmienię o niej zdanie . Twoje LO w kolorach jesiennych ,pełne kwiatów i zwierzątek pięknie wygląda :-))) Pozdrawiam cieplutko , u nas leje już kolejny dzień :-(

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje ....długo!!!!!!!Widzisz każdy tak ma chwilowy przesyt...wypalenie ...ale wszystko wraca jesli to kochasz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To masz spore doświadczenie w blogowaniu! Ja mam o wiele krótsze, ale doskonale wiem, o czym piszesz. Czasami potrzebny jest odpoczynek, aby kontynuować dalej ze świeżą głową. :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, sporo czasu w blogowym świecie:) Gratuluję Ci wytrwałości:)
  A scrap piękny , ciepły, jesienny:)
  POzdrawiam i życzę Ci wielu kolejnych lat z nami:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj, widzę, że Cię nosi ;) Zmiany są czasami pożądane, a czasami wystarczy tylko jakaś kosmetyczna korekta :) Tylko nie znikaj!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nieważne co, nieważne o czym, najważniejsze, żebyś z nami była!!!! Piękne LO!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepięknie! Jesiennie i wspomnieniowo. Bardzo starannie oprawiłaś "gwiazdę" wycieczkową. SUPER!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ależ wspaniałe LO, niesamowite kolory!

  OdpowiedzUsuń
 9. Dla mnie jesteś prawdziwą kopalnią (w końcu Śląsk!) inspiracji i pomysłów. Wyzwania to jest coś, co Ci daje twórczego kopa i dobrze! Bardzo lubię zaglądać na to, co nowego wymyśliłaś :)
  Sama czasem się zastanawiam czy blogowanie jest nadal dla mnie. Wiele się pozmieniało przez kilka lat i jest tak jakoś... inaczej.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz, jeśli miły, to podwójnie dziękuję ;)