Dwie kartki bliźniaczki z piórkami

18:00:00 Inka 12 komentarze

Na pięknych papierach LemonCraft, ze stemplem Lemonade powstały te dwie kartki. Dodałam piórka i patyczki, wyszło delikatnie, kobieco:

dwie kartki z piórkami

Trafiłam na blogu Sending Hugs na śliczną, kłosową kartkę i razem z Carmen postanowiłyśmy dzisiaj podobne zrobić. Moja nie ma kłosów, muszę zakupić sobie wykrojniki, no wiadomo!
Musiałam sobie radzić z tym co mam. Ciekawe co zrobiła Carmen?Wyzwanie z piórkami trwa na Kartkowym ABC więc się dołączam z radością! Starałam się, żeby kartki były lekkie jak te piórka ;) po wczorajszym wypadzie rowerowym i dzisiejszej deszczowej aurze idealnym relaksem było zająć się kartkowaniem.

12 komentarzy:

 1. Och Inka - Ty nie miałaś z czego zrobić... widzę że świetnie pogodziłaś lift z wyzwaniem, to się nazywa kreatywność! śliczne obydwie kartki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne,lekkie kompozycje :-)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi też się bardzo podobają ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne kartki, piękne papiery, pasujące dodatki ... kurcze, nie mam takowych papierów ani dodatków ale spróbuję zliftować (jeżeli mogę) bo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie miałam takich materiałów jak w oryginale, ale zawsze można coś wykombinować po swojemu - liftuj do woli! chętnie zobaczę :)

   Usuń
 5. Piękne i bardzo delikatne te karteczki. Super!

  OdpowiedzUsuń
 6. Są cudne! Mają w sobie to "coś".

  OdpowiedzUsuń
 7. delikatne i niezwykłe karteczki

  OdpowiedzUsuń
 8. Super, delikatne jak piórko 😀

  OdpowiedzUsuń
 9. Kochana! Karteczki są urocze i niebanalne, ale do KartkowegoABC zgłaszamy tylko jedną:(. Wielka szkoda, bo są naprawdę fajne. A prywatnie proszę jeszcze o chwilę cierpliwości i dziękuję za tak precyzyjne określenie oczekiwań, to naprawdę ułatwia pracę:) całuję pa

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz, jeśli miły, to podwójnie dziękuję ;)