Wielka paka zakładek wylądowała, czyli zakończenie wymiany i zagadka! z nagrodą!

15:36:00 Inka 12 komentarze

Po co mi tyle zakładek? :) Pytanie z gatunku: jeszcze jeden zeszyt? notes? papier? tusz? Tak! Są bardzo, bardzo potrzebne! Mam nadzieję, że to rozumiecie.
Zakończyła się nasza wielka wymiana zakładek, którą przeprowadziła Rudlis - podsumowanie i zdjęcia można zobaczyć na blogu organizatorki.
Dużo się dostało, dużo najpierw trzeba było zrobić!

Moje zakładki są mocno mediowe, i nie są niebieskie, o dziwo, na czarnym podkładzie, kolażowe :)


zakładki na wymianę

Zrobiłam ich chyba ponad 20 sztuk, jak już się rozpędziłam, to nie problem.
Ach powiem Wam, że uwielbiam takie serie, taki hurt, ma to coś w sobie. Niby jednakowe, a jednak każda inna.Wspaniale mieć potem tyle samo zakładek od uczestniczek wymiany, jest co oglądać, podziwiać i inspirować się.
Bardzo Wam dziękuję, każdej z 18 dziewczyn, od których dostałam zakładki, są niesamowite i jeszcze długo będę się nimi zachwycać! Rudlis dziękuję, że jej się chciało!


A co z tą nagrodą? Tak sobie wymyśliłam mały szybki konkurs, dla osób, które nie załapały się do wymiany - pytanie brzmi:

Co to za książka? Chodzi o tę książkę, która pracuje jako "statystka" na zdjęciach :) Podpowiem, że jest na topie teraz...
Jaka będzie nagroda? Jedną zakładka, a może dwie (może mam ich więcej??), które zrobiłam w porywie nadwyżki twórczej wyślę pocztą.

Kto pierwszy (drugi,trzeci... pewnie też) zgadnie, ten zgarnie zakładkę - proste i nieskomplikowane, jeśli się komuś spodoba moja zakładka, oczywista sprawa haha!
To co to za tytuł, dziewczyny? Czekam na odpowiedzi pod postem - w komentarzach :)

12 komentarzy:

 1. Piękne zakładki! Świetnie wykonane, super kolory.
  Czy powieść-statystka to "Małe życie" Yanagihara Hanya?
  Strasznie nęci mnie ta zakładka, więc przeprowadziłam internetowe śledztwo i nie wiem czy trafiłam, bo nie czytałam :( Ale zgadza się Jude i Willem, i rozmiary powieści - bo jak widzę gruba strasznie!Trzymam kciuki za "moje szczęście" i Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Małe życie" Yanagihara Hanya, smutna i porywająca historia, poruszająca wiele egzystencjalnych problemów 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja nie czytam tego co na topie, to i nie ustawiam się w kolejce . Ciekawa jestem jaka moja zakładka Ci się trafiła ,liczyłam na zdjęcia ;-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja nie czytam tego co na topie, to i nie ustawiam się w kolejce . Ciekawa jestem jaka moja zakładka Ci się trafiła ,liczyłam na zdjęcia ;-)))

  OdpowiedzUsuń
 5. widzę,że się spóźniłam,bo książka na pewno właśnie ta "Małe życie" ,a zakładki są śliczne

  OdpowiedzUsuń
 6. Super zakładki, tez lubię się tak "bawić", jak się robi kilka, to i kilkanaście czasami wychodzi;) Pozdrawiam, a jakby Ci jakaś została, to chętnie przygarnę, tytuł książeczki dziewczyny wcześniej podały "Małe życie" na bank;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ha! czułam, że to za łatwe :) Kici, Boei, Lucy i Ori - zakladki wyśle Wam z wielką przyjemnością! Podajcie proszę swoje adresy mailem lub przez fb! konkurs zamknięty. Ewinko kochana - napiszę co i jak u Ciebie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję!!! Jednak warto czytać książki :)

   Usuń
 8. O, spóźniłam się :(, książki nie znam, ale chętnie bym przeczytała skoro na topie, a zakładki śliczne:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Inka - dzięki. Chociaż nie byłam pewna czy się zgłosić ale nie żałuję, bo między innymi mam Twoją cudnie mediową. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Inko! Dziękuję za niespodziankę! Zakładki genialne!!!!! ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz, jeśli miły, to podwójnie dziękuję ;)