Kreatorki Katowice, scrapki, zakładki i moc inspiracji

08:38:00 Inka 10 komentarze

Na wczorajszym spotkaniu grupy Kreatorek w Katowicach działo się, działo się dekupażowo i scrapowo, a to za sprawą mini warsztatu pokazującego, jak można bawić się rękodziełem, mieszać techniki.
Tak to już w naszej grupie jest, że każde spotkanie przebiega pod jakimś hasłem, wczoraj był właśnie decoupage i mój mini warsztat na jego temat. Wystąpiłam w ukochanej koszulce z forum, dzięki któremu między innymi moja przygoda z tą techniką tak owocnie się potoczyła :))

mini warsztat decoupage


Zaprosiłam gościa, firma Scrapek w osobie przemiłej właścicielki zafundowała nam swoje tekturki, wiec bazy i dodatki były pierwsza klasa!


Nie było dużo czasu na zdjęcia, bo wpadłyśmy jak zawsze w wir rozmów, wymiany doświadczeń, no i potem już ostro pracowałyśmy, żeby ze spotkania wyjść z zakładką.


Dziękuję za entuzjazm podczas tworzenia, wspólną zabawę, Ani za przekazanie pałeczki prowadzącej, podrzucenie mnie z majdanem do domu ;) i do następnego spotkania podczas pełni księżyca!

10 komentarzy:

 1. :* Dziękuję za przemiłe spotkanie i najcudowniejszą zakładkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. To my dziękujemy za piękne popołudnie. ...i zakładki na pamiątkę ☺

  OdpowiedzUsuń
 3. To my dziękujemy za piękne popołudnie. ...i zakładki na pamiątkę ☺

  OdpowiedzUsuń
 4. Inka, ja się chyba zapiszę na prywatne lekcje do Ciebie ;) Też chcę taką zakładkę! :) A jak następnym razem będę miała w planach przyjść to nie puszczę pary z pyszczka, bo... licho nie śpi :( Do następnej pełni zatem! P.S. Swoją drogą, naprawdę była pełnia? Może w takim razie ja wcale nie padałam i nie spałam po przyjściu do domu jak zabita tylko biegałam po lasach w swojej wilczej postaci, wyjąc do księżyca... To by tłumaczyło dlaczego obudziłam się rano kompletnie zaskoczona, że to już dzień ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wszystko przez pełnię! na pewno, ale okazje do tworzenia jeszcze będą :)

   Usuń
 5. Oj, zazdroszczę normalnie... :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Po minach widać że świetnie się bawiłyście :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Luz, zabawa i poznawanie czegoś nowego - to zawsze wzbudza dobre emocje, choć ponoć pełnia ma i inne moce ;))

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki za spotkanie. Świetnie się bawiłam. Była energia, moc, inspiracja i kreacja. Inka dziękuję za pomoc w tworzeniu arcydzieła :) Pozdrawiam Żaneta

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz, jeśli miły, to podwójnie dziękuję ;)