Czego jeszcze o mnie nie wiecie? Dzień 3 wyzwania.

18:18:00 Inka 6 komentarze

Post na wyzwanie Lifestylerki - pięć faktów o mnie.
Postanowiłam rozprawić się w nim z moim postrzeganiem wykonywanej pracy. Tak mnie jakoś naszło ;) na urlopie różne dziwne myśli krążą po głowie. No to start:

1. Wiecie, że pracując przez jakieś 4 lata w katowickim Koralium poprowadziłam ... ojjj dużo, dużo różnych warsztatów, najczęściej w technice decoupage. Czasem żałuję, że nie mam jakiejś kroniki, bo sama nie pamiętam wszystkich, a miejsca też bywały różne!
Jednym z nich było Radio Katowice.  ;) taka akcja propagująca zakręcone hobby:


2. Nie wiecie też może, że chociaż uwielbiam prowadzić warsztaty i pokazy, to równie mocno lubię sama się szkolić. Dlatego skończyłam kurs instruktorski decoupage w siedzibie Stamperii, a potem szkolenie pozwalające mi być animatorem kultury i prowadzić zajęcia z dziećmi oraz w placówkach kulturalnych.

3. Nie wiecie pewnie jeszcze, że bardzo cenię profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, jakiejkolwiek.
Działa to w obie strony i dlatego to co robię też nie powinno być takie "jakoś to będzie". Lubię brać udział w profesjonalnych szkoleniach i być szkolona przez profesjonalistów. O!

4. Wiecie już, że praca jest dla mnie ważna. Zawsze tak było i mogę powiedzieć, że moja obowiązkowość czasem wkurza innych ;))

5. To na koniec trochę wyluzuję, i powiem Wam, ale w takim wielkim sekrecie...nigdy w swoim życiu nie paliłam papierosów.
Wolę pojąć inne wyzwania, np. takie jak to właśnie.

Wyzwanie Blogowe "Tydzień Kreatywnego Blogowania"

Ja już na walizkach, jadę się plażować i leżakować :) Wrócę tu tylko z postem 31 lipca, na nasze tym razem wyzwanie zRęcznej Roboty!

Zdj. zrobione 2 lata temu ale bardzo je lubię i pokazuje to, co najpiękniejsze dla oczu - naturę:

wakacje nad morzem


6 komentarzy:

 1. Miło było Cię bardziej poznać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Inko, pewnie nie pamiętasz, ale spotkałyśmy się kiedyś osobiście na zeszłorocznej bloSilesia :) Dopiero teraz skojarzyłam, gdy zobaczyłam "Klonowa" w nazwie :) Ja też kocham rękodzieło. Kiedyś dekupażowałam, teraz raczej kartkuję. Mam nadzieję, że kiedyś uda się się spotkać w Katowicach na jakąś kawę. Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. A czy Ty wiesz, że bardzo lubię czytać Twoje posty? Oglądać oczywiście też, ale Twój styl wypowiedzi, poczucie humoru - bardzo mi odpowiadają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że dołączyłaś do wyznania, świetnie było dowiedzieć się o Tobie coś więcej:). Ja niestety popalałam papieroski, ale to było dawno temu. Też lubię się dokształcać. Życzę Ci udanych wakacji, mnóstwo słońca i relaksu:).

  OdpowiedzUsuń
 5. Powiedziałabym, że robisz warsztaty kartkowe, a tu niespodzianka decoupage :).

  Też nigdy nie paliłam papierosów :).

  Zdjęcie kwiatków jest cudne :).

  Udanych wakacji i odpoczywaj :).

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze to fajniej wiedzieć o autorze ciut więcej. Widzę, że coś nas łączy, bo ja też w teorii - czyt. z wykształcenia jestem Animatorem Kultury. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz, jeśli miły, to podwójnie dziękuję ;)