Pora na grudniownik!

17:00:00 Inka 5 komentarze

W listopadzie zeszłego roku stworzyłam bazę do mojego pierwszego w życiu scrapowym ;) grudniownika. To, że był to świetny pomysł na złapanie grudniowych dni okazało się choćby teraz - kiedy sięgnęłam po zapisany, grubiutki album wypełniony zapachami i klimatem poprzedniego roku.

Tak wyglądał mój poprzedni grudniownik (klik)

Przypomniał mi jak spędziliśmy ten zabiegany miesiąc, jaką choinkę przyniósł mąż, jak przystrojony był dom na święta i że kuchnia była malowana właśnie (cooooś takiego) w grudniu. To wszystko nie umknęło, dzięki codziennym wpisom.
Jest moc w takim albumie, pamiętniku i dlatego musowo robię tegoroczny, no właściewie już zaczęłam :) Bazę już mam! Poprzedni był dość naturalny, eco, to teraz chcę więcej kolorów.
Karty znowu z kopert, tym razem białych, połączonych harmoniką, potuszowanych gąbeczką przez szablony i maski różnorakie. Myślę, że tworzy niezłą podstawę do wklejania ozdób i zdjęć:

grudniownik 2014

Zastosowałam dość prosty zabieg - wzorki łącząc ze sobą i tuszując dwoma kolorami. Pomysł poddała Carmen, bo nie mogłam się zdecydować, jak zrobić tło. Będzie idealny do zapełniania, za miesiąc!

Grudniownik 2014

5 komentarzy:

 1. Świetny pomysł i świetne wykonanie. Niech puchnie od wpisów i grudniowych dodatków :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Poszłaś jak burza... śnieżna burza...ciekawa jestem kolejnego kroku - czy to będzie komponowanie detali na okładce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie - okładkę czas zacząć! oby poszło dalej jak burza :)

   Usuń
 3. Ależ fajnie wyglądają te maski, szablony... Dzięki różnorodnym kształtom jest ciekawie, a dzięki jednorodnej kolorystyce to, co dodasz w grudniu będzie się dobrze prezentowało i nie będzie zagłuszone tłem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. piękny albumik wyczarowałaś, miło będzie powspominać kiedyś ten magiczny czas...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz, jeśli miły, to podwójnie dziękuję ;)