Mój przepis na święta

23:20:00 Inka 9 komentarze

To temat tagowej wymianki ,którą sobie "zarządziłyśmy" wspólnie z : Carmen,Decolandią,Iwoną,Nanką Pinezką,Sylwią .7 osób 7 tagów i oto każda z nas ma komplet -książeczkę,która mieści różne czasem zaskakujące przepisy na święta.Zacznę od swojego taga -to tak przez grzeczność (hhiihi) ;)
Umieściłam na nim tekst pięknej piosenki śpiewanej jeszcze w przedszkolu i oczywiście razem z mamą,
o choince której nikt prócz zajączka nie kochał  ( serducho mnie ściskało ,no do dziś jakoś mi żal i tego zająca i choinki ) 
pewnie ją znacie -ja ją bardzo kocham, zawsze w tym czasie chodzi mi po głowie :Pierwsza swoje "dzwoniące" tagi miała gotowe Nanka ,jak je zobaczyłam .. eech.. Karp pływa,babka tiulowa na stole,klimat świąt na bogato i starociowo ,z ciepłym wierszykiem:Zaraz potem Iwona wyczarowała tła strukturalne ,żelowe,piękne że hej:) z ukrytym przepisem na śledziową zupkę prosto z jej domowego stołu:Carmen ozdobiła swoje tagi medium i opatrzyła w swój osobisty przepis na udane ,carmenowe święta (skąd ja je znam ;))Sylwia oddała tajemniczy nastrój w wypaśny sposób,przepis jest bardzo bardzo stary i przyszedł z samego bieguna (uwielbiam ) więc musi być dobry ;)Pinezka wpadła na to, na co nigdy bym nie wpadła ! Przecież zwierzęta przemówią -zapomnieliście? ,bo ja tak;)) a wystarczy trochę cierpliwości ...


Decolandia -klasyczny blask,piękne dodatki i dla każdego taga przeznaczony inny przepis-przepis na prezent ,przepis na grzybową ,na pasztet ..

Bardzo nam to fajnie poszło -to świętowanie ! Dziękuję, że mogłyśmy się pobawić ,powzruszać,a tagi będą ozdobą i pamiątką zabawy która nas wciągnęła i pozwoliła podotykać nie tylko nasze prace ale również odrobinę Waszego życia i sposobów szykowania się do tej magicznej nocy :))
Oto spięta w całość ( bez Inkowego ,bo się robił eekkhhmmm) książeczka:


9 komentarzy:

 1. Absolutnie fantastyczne!! I wzruszające, teraz Święta mogą przyjść choćby jutro...

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze ,że KTOŚ zrobił im ładne zdjęcia....Super sprawa.Ja mój zestaw macam co wieczór- wszystkie leżą sobie obok mojego łóżka : )

  OdpowiedzUsuń
 3. o jejku jejku Deokolandia, Carmen i Iwona miały różne rodzaje?!?! poproszę uczestniczki o zdjęcia na swoich blogach bo umrę z ciekawości! (a myślałam, że umrę, jak czekałam na swoją książeczkę:) jutro będzie moja książeczka u mnie!
  dziękuję raz jeszcze za zaproszenie i oby do następnego!

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo efektowny koniec wymianki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej! Tu Nanka,
  Ineczko, dziękuję za zaproszenie do tagowej wymianki. Ty wiesz jak się krygowałam i kombinowałam, żeby nie! a teraz rozkręcona już bym chciała następnej, ale spoko, poczekam:) Takie cuda dostałam, że rozłożone na bocznym stole co chwilę muszę pomacać, obracać, czytać, podziwiać...eeeh, trafiłam w znakomite towarzystwo, co dla nowicjuszki bardzo dopingujące. Chwalę się moimi skarbami każdemu kto się napatoczy:)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też dziękuję za możliwość uczestniczenia w zabawie,a jeszcze bardziej dziewczynom za przepiękne świąteczne tagi Carmen.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ech... to była super wymianka... ja z lekkim spóźnieniem też się pochwaliłam Waszymi pracami na moim blogu ... Dziewczyny jesteście debeściary... pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz, jeśli miły, to podwójnie dziękuję ;)