Się nazbierało!

22:01:00 Inka 1 komentarze

troszkę zaległości ... i nie wiem teraz co by tu ..
no to może zaczniemy od wymian na SP.Był taki temat-czarno białe to ja sobie zachciałam wziąć udział.Parą była Marta Miśkowa i zobaczcie co przyszło (wraz z porcją rożnych różności ,które zachomikowałam skrzętnie czego tam nie było.. i taśma niebieska i pędzel płaski do mediowania m.in. Dzięki Marta!
Fortepian Marty:

Moje ATC to odbity na prążkowanym czarnym papierze ,embossingowany na biało stempel


Wcześniej wymieniałam się z Lidką ATC plażowym i też muszę się pochwalić co dostałam:


 Lidka również dołożyła do trzyczęściowego ATC (piękny grubasek cały jakby z wody wyjęty ;) cudeńka -kartkę z małą historią,na kartce bowiem dostrzegłam wycięty z koperty w której ja posłałam Lidce swoje ATC stempel pocztowy (no bo Katowice i data się zgadzały ) i wychciałam chyba tę karteczkę :)) Dziękuję -komódka pełna po brzegi do tego niebieskości -a wszystko to dla mnie !

Również na Scrapujących do jutra trwa wyzwanie w dziale Art Journal -tam mnie jeszcze nie było ! No to już czas to zmienić hhehe,temat brzmi : Nie wiem.
to ja nie wiem czy podołałam ale popsikałam pochlapałam i tak wyszło w Zeszycie z Projektu Michelle!czego jeszcze nie pokazałam?


znowu Atc na portalu SP jedno to Autokreacja ( piękny temat) musiałam umieścić błękity, ptaszorka i przestrzeń ;) bardzo dla mnie i pewnie dla niejednej z Was ważną .Drugie -wieś -też super temat:

 Myślę że na jeden wpis wystarczy! Do zobaczenia !!!

1 komentarz:

  1. piękne prace :) przepiękny wpis do art journala - śliczny!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz, jeśli miły, to podwójnie dziękuję ;)