Eksperymenty

21:31:00 Inka 6 komentarze

Pokażę Wam kochani jak się dziś zabawiałam robiąc -a raczej usiłując zrobić tło w rodzaju tego które jakże pięknie zrobiła Martyna i pokazała krok po kroku.
Stwierdziłam dwie rzeczy -nie takie to łatwe (tzn że trzeba popróbować zanim wyjdzie takie w stylu "och jak cudnie mi wyszło " ) i po drugie -za małoooo! stanowczo za mało mam mgiełek,mistów czy też innych mediów ! No i tak to wygląda -moje początki ;))

 Zabawa jest wciągająca,nawet bardzo no i zawsze można pociąć albo wykorzystać jako bazę pod coś ,że tak inteligentnie się wyrażę ;)

Postanowiłam też podzielić się filmikiem gdzie powstaje kopertowy albumik,pytania padają i wcale się nie dziwię bo sama sklejam już swój czwarty kopertowiec.Można oczywiście modyfikować i dostosować album wg własnych potrzeb,jest jeszcze tysiąc innych sposobów -i to w trakcie roboty odkryjecie osobiście :)
Tutaj widać na czym polega łączenie kopert w bazę  -miłego tworzenia -to świetna sprawa : To tyle eksperymentów,idę dalej coś tworzyć bo mnie trzyma wena ! A wena zając i często lubi uciec....

6 komentarzy:

 1. Super Ci wyszedł ten eksperyment:) My też mamy tylko 1 mgiełkę, ale kombinujemy z minimisterem i zwykłymi tuszami:)

  OdpowiedzUsuń
 2. eksperymentalna praca ciekawa, podoba mi się kolorystyka
  dziękuję też za filmik :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyszłam na różową,ale napiszę o tle- jest świetne i wygląda na bardzo profesjonalne ( pomna tego co piszesz u góry) jednym słowem jak ktoś ma warsztat
  tak jak Ty to nawet mała ilość mediów mu nie straszna : )

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojjj można mediować prawei wszystkim ;). Jestem zdecydowanie ZA eksperymetami, świetnie Ci wyszło.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super ! I wcale nie wygląda na początki :) Kolory takie stonowane i wszystko ze sobą gra. Życzymy dużo tak udanych eksperymentów ! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. piękny wynik eksperymentu!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz, jeśli miły, to podwójnie dziękuję ;)